سرانجام آیشا

قیمت: تومان59,000

کتاب‌های
ازما جلال‌الدین
مترجم: فیروزه مهرزاد
شابک: 9786008883418
تعداد

5 در انبار

آیشا شمسی برای رسیدن به موفقیت، کارهای زیادی پیش رو دارد، اما رویاهایش مبنی بر شاعر شدن را برای شغل تدریس کنار گذاشته تا بتواند بدهی‌های خود را به دایی ثروتمندش پرداخت کند.
او با خانواده‌ای زندگی می‌کند که همیشه به او یادآوری می‌کنند دختردایی جذابش، حفصه، حدود صد پیشنهاد ازدواج را رد کرده است.
اگرچه آیشا احساس تنهایی می‌کند، اما با ازدواج سنتی موافق نیست. آیشا مجذوب کسی می‌شود که باهوش، خوش‌قیافه و به همان اندازه سنتی و قضاوت‌گر است. آن مرد به انتخاب‌های او به دیده تحقیر نگاه می‌کند و طوری لباس می‌پوشد که انگار متعلق به قرن هفتم است.

نامزد جایزه نهایی کتاب «تورنتو» در سال ۲۰۱۸

کتاب برتر مجله «کوسموپولیتین» در سال ۲۰۱۹

نامزد جایزه نهایی نویسندگی «کوبو» در سال ۲۰۱۹

نامزد جایزه نهایی طنز «استفان لیکوک» در سال ۲۰۱۹

نامزد جایزه نهایی طنز «استفان لیکوک» در سال ۲۰۱۹

«ازما جلال‌الدین» نویسنده‌ی کانادایی است که با اولین رمان خود «سرانجام آیشا» به شهرت رسید. او معلم دبیرستان و نویسنده‌ی روزنامه‌ی «تورنتو استار» است. او عاشق مطالعه و خواندن است، اما یافتن رمان‌هایی درباره‌‌‌ی افرادی شبیه خودش سخت بود؛ اینچنین شد که تصمیم گرفت خودش داستانی در این باره بنویسد. در سال ۲۰۱۷ شرکت «امی […]
کارشناس مترجمی زبان انگلیسی کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی مترجم کتابهای اندی اندروز؛ مسافر، راهنما، درمانگر، گمشده مری جین رایان؛ امسال می خواهم…، این بار متفاوت است جان گوردون؛ اتوبوس انرژی، قواعد بازی در زندگی ، مثبت یا منفی انتخاب با شماست، کوسه و ماهی قرمز، بذرهای موفقیت […]

اطلاعات بیشتر

وزن 250 g

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سرانجام آیشا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…