پریشانی هنگام غروب

قیمت: تومان220,000

کتاب‌های
ماریکه لوکاس رینه فلت
مترجم: رعنا موقعی
شابک:
تعداد

ناموجود

رمان با جزئیات به فراز و نشیب های روحی قهرمان داستان می پردازد که در خانواده ای کشاورز و مذهبی زندگی می کند. او که دو برادر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر از خود دارد. دعا می کند خداوند به جای خرگوشش برادرش را از او بگیرد به همین دلیل پس از مرگ برادرش عذاب وجدان لحظه ای او را آرام نمی گذارد و مدام به برادر از دست رفته ی خویش می اندیشد و در این بحران روحی تمام طناب های موجود در دهکده در نظر او ریسمانی است برای حلق آویز شدنش…
ماریکه لوکاس رینه ،فلت نویسنده ی کتاب پریشانی هنگام غروب جوان ترین برنده جایزهی من بوکر بین المللی است به وی لقب نابغه ی ادبی سال را دادند چون با چنان نبوغی جزئیات داستان را به تصویر کشیده که خواننده را مست از قلم سحرانگیز خود می کند. قلمش چنان شیوا و عمیق است که داوران چاره ای جز انتخاب این اثر برای دریافت جایزه ی من بوکر که یکی از معتبرترین جوایز ادبی است نداشتند.

ماریکه لوکاس رینه‌فلت (انگلیسی: Marieke Lucas Rijneveld؛ زادهٔ ۲۰ آوریل ۱۹۹۱) نویسنده، شاعر اهل هلند است. وی از سال ۲۰۱۵ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. وی همچنین برندهٔ جوایزی همچون جایزه جهانی من بوکر شده‌است برای کتاب پریشانی هنگام غروب شده‌ است.
رعنا موقعی متولد ۱۳۵۹ در شهر فسا و لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران است. وی تا کنون کتاب های رویای دیرین من،سرپناه بارانی و لیکلن در برزخ را ترجمه کرده است و در حال حاضر در کنار کار ترجمه به تدریس زبان انگلیسی،آواز کلاسیک و پیانو مشغول است.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پریشانی هنگام غروب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *