طبقه ۹۹

نامزد جایزه‌ی بین‌المللی بوکر عربی ۲۰۱۵

قیمت: تومان39,000

کتاب‌های
جنی فوازالحسن
مترجم: اسماء خواجه‌زاده
شابک: 9786008883500
تعداد

5 در انبار

هیلدا می‌گفت: «عشق تمرین مداوم عاشقی است. عشق ما را رها نمی‌کند. ماییم که عشق را رها می‌کنیم.» و همیشه از من می‌پرسید آیا اگر مریض شود با او می‌مانم؟ اگر بدترین اتفاق‌ها برایش بیفتد در کنارش هستم یا نه؟ و من حالا که فرصت جواب دادن به او را از دست داده‌ام، جواب سؤال‌هایش را می‌دانم. می‌دانم که باید به او بگویم حتی با وجود بدترین اتفاق‌ها می‌خواهمش.

زندگی نمی‌گذارد ما از ضعیف بودن لذت ببریم یا به‌خاطر چیزهایی که ویران شده گریه کنیم. حالا دیگر سازگاری با شرایط یک انتخاب نیست، شرط زندگی کردن است. در این دنیای بی‌رحم عذاب و غصه هم ثروتی است که بازنده‌ها ندارند. ما باید چیزهایی را که خوشمان نمی‌آید و نمی‌خواهیم‌شان فراموش کرده و مصیبت را به طنز تبدیل کنیم تا بتوانیم هر روز صبح از رختخواب بلند شویم. مگر ما دقیقا همین کار را انجام نمی‌دهیم؟ مگر سعی نمی‌کنیم خشممان را نادیده بگیریم و خودمان را نسبت به مسائل فراوان متقاعد کنیم تا بتوانیم ادامه دهیم؟

نامزد جایزه‌ی بین‌المللی بوکر عربی ۲۰۱۵

جنی فواز الحسن، متولد ۵۸۹۱ م، در شمال لبنان است. لیسانس ادبیات انگلیسی دارد و از سال ۹۰۰۲ در زمینه‌ی روزنامه‌نگاری و ترجمه فعالیت می‌کند. تحقیقات و مقاله‌های او در روزنامه‌های متعدد منتشر شده است. هم‌چنین متون ادبی و داستان‌های کوتاهش در ضمیمه‌ی «النهار الثقافی» و ضمیمه‌ی «النوافذ»، و مجله‌ی فرهنگی «البحرین» چاپ شده است. […]

اطلاعات بیشتر

وزن 160 g

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طبقه ۹۹”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…