اعترافات یک یاکوزا

قیمت: تومان220,000

کتاب‌های
جونیچی ساگا
مترجم: مژگان رنجبر
شابک: 9786008883692
تعداد

5 عدد در انبار

دکتر «جونیچی ساگا پزشکی ست که در شهر کوچک «تسوچیورا» واقع در استان ایباراکی به طبابت می پردازد. او طی دهه های گذشته به نگارش خاطرات برخی از بیماران خود پرداخته است زیرا باور دارد این خاطرات حاوی اطلاعات و جزئیات ارزشمندی از گذشته ی مردم ژاپن است. او آثار داستانی و غیرداستانی فراوانی را براساس وقایع تاریخی به رشته ی تحریر درآورده است که از میان آنها علاوه بر این کتاب خاطرات باد و امواج و خاطرات ابریشم و بوریا به انگلیسی ترجمه شده اند.
اعترافات یک یاکوزا دربردارنده ی خاطرات رئیس یکی از باندهای یاکوزا ایجی چی ایجی در قرن گذشته است که آن را در اواخر عمرش برای پزشک خود دکتر جونیچی ساگا، تعریف می کند ایجی چی ایجی را با زندگی پرتلاطم نامتعارفش می توان شاهدی زنده بر رویدادها و اتفاقات کتاب های افرا پرشمار کشور ژاپن به ویژه در نیمه ی نخست قرن بیستم دانست. او علاوه بر شرح داستان زندگی خود از ابتدا تا پایان به توصیف دقیق نحوه ی فعالیت یاکوزاها و روابطشان با باندهای دیگر پلیس و مردم عادی می پردازد. او همچنین دیده های خود را از حوادثی چون زلزله ی بزرگ «کانتو» و جنگ جهانی دوم بازگو می کند.

دکتر «جونیچی ساگا پزشکی ست که در شهر کوچک «تسوچیورا» واقع در استان ایباراکی به طبابت می پردازد. او طی دهه های گذشته به نگارش خاطرات برخی از بیماران خود پرداخته است زیرا باور دارد این خاطرات حاوی اطلاعات و جزئیات ارزشمندی از گذشته ی مردم ژاپن است. او آثار داستانی و غیرداستانی فراوانی را […]
دکتر مژگان رنجبر، مترجم ایرانی‌ست که تاکنون از وی تعداد بی‌شماری کتاب ترجمه شده منتشر شده است.

توضیحات تکمیلی

وزن 150 گرم

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اعترافات یک یاکوزا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *